(050) 405-96-00
info@ikarai.com.ua
Компания Ікараі приймала участь на міжнародному дні поля «Field Days Ukraine»

З 21 по 23 червня наша компанія з гордістю презентувала продукти торгової марки IKAR на Міжнародних Днях поля 2017 у смт. Дослідницькому, що під Києвом . Організаторами нової виставки польового формату стали «ДЛГ Україна» та «Аграрний демонстраційний та навчальний центр». Фахову та технічну експертизу надал Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.), IFWexpo Heidelberg та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

В «International Field Days Ukraine 2017» взяло участь 105 компаній, захід відвідало близько 3,5 тис. відвідучів. На 30 дослідних ділянках було презентовано перспективні сорти і гібриди, а також засоби захисту та живлення від провідних селекційних та агрохімічних компаній світу. На 20 смугах для індивідуальної демонстрації було показано грунтообробну та посівну техніку в роботі. Усього було представлено більше 100 одиниць найсучаснішої техніки для рослинництва.

На відміну від численних заходів «на асфальті» та у великих закритих павільйонах, «International Field Days Ukraine» надав учасникам унікальну можливість побачити технології рослинництва «наживо», а також виявився надзвичайно ефективною незалежною платформою для спілкування, проведення воркшопів, семінарів і презентацій просто в полі

Як зв'язатися?