Шановні друзі, колеги та партнери!

Команда ІКАРАІ УКРАЇНА кожний рік наполегливо працює над підвищенням ефективності аграрного виробництва в України. Безмежні можливості рослин надихають нас знаходити нові рішення в мінеральному живленні.

IKAR® - це не просто виробник спеціальних мінеральних добрив, це технологічні рішення, які дозволяють отримувати високоякісну продукцію. Наша мета є незмінною - ми забезпечуємо сталий та прибутковий розвиток наших клієнтів, впроваджуючи сучасні технологічні рішення, результативність яких підтверджується як в Україні, так і за її межами.

Ми використовуємо власний і світовий досвід для розробки нових продуктів та рішень у мінеральному живленні рослин. Ми розуміємо мову рослин і знаємо, як вплинути на фізіологічні процеси та досягти бажаного результату. Наша компанія інвестує в розвиток нових технологій і пропонує інновації для майбутнього.

Команда IKAR® в Україні - професіонали своєї справи. Агрохімічна підтримка - невід'ємна частина нашої роботи. Ми розвиваємо довгострокові партнерські відносини, цінуємо співробітництво та досягаємо кращих результатів для всіх. Ми розвиваємо команду, оскільки наш професіоналізм - наша конкурентна перевага. Наші рішення - індивідуальні для кожного клієнта. Наша політика - орієнтир на Ваш результат та прибуток.

Наш фундамент - НАУКА, натхнення - РОСЛИНА, мета - ВЗАЄМОВИГІДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО.

У 2021 році ми суттєво розширили нашу лінійку. Відтепер, кожен продукт буде вирішувати проблеми живлення, а їх комбінація - підвищуватиме рентабельність виробництва. Сподіваємось, наші продукти та рішення будуть корисними для Вас та Вашого виробництва

З повагою

команда ТОВ «ІКАРАІ УКРАЇНА»