Компанія «ІКАРАІ УКРАЇНА» є ексклюзивним представником в Україні виробника спеціальних мінеральних добрив для листкового живлення «IKARAI» LLC (Литва).  Продукція торгівельної марки IKAR є інноваційним, високотехнологічним продуктом, який було розроблено та виготовлено на надсучасному обладнанні у співпраці з провідними лабораторіями, враховуючи прогресивні дослідження та європейські тенденції агробізнесу. На виробництві діє максимальний контроль вхідної сировини та готових продуктів, що гарантує результат та відсутність сумнівів щодо їх походження та якості. Наразі ми пропонуємо рішення з живлення для основних культур на важливих етапах розвитку рослин. Мікродобрива IKAR, які належать до преміум-сегменту, є оригінальними, мають унікальні формуляції, чи не найбільшу концентрацію діючих речовин на ринку, гарантовану, європейську якість та конкурентні ціни.

На даний час розширюються виробничі потужності та розробляються нові продукти, що дасть можливість забезпечити повний цикл живлення на всіх технологічних етапах та задовільнити потреби споживачів у повному обсязі. Крім хімічної, на заводі функціонуватиме фітолабораторія, яка допоможе зробити процес вдосконалення існуючих формуляцій та розробки нових безперервним. Для компанії дуже важливий зворотній зв’язок з нашими партнерами, який дозволить оперативно реагувати на потреби ринку, бути актуальною та конкурентноздатною, забезпечити плідну і довготермінову співпрацю з дистриб’юторами та виробниками.

Також компанія «ІКАРАІ УКРАЇНА» пропонує послуги агрохімічного сервісу – листкову функціональну діагностику та розширений аналіз грунту на вміст мікроелементів на базі міжнородної агрохімічної лабораторії. Фахівці компанії, у разі потреби, допомагають розробляти та коригувати програми живлення в конкретних випадках і умовах. Наразі формується мережа регіональних дистриб’юторів, тож запрошуємо до співпраці та будемо раді відповісти на ваші запитання.